Warsztaty wielkanocne w grupie LISKI
2026-03-31
W grupie „Liski” odbyły się warsztaty wielkanocne”, podczas których dzieci miały okazję stworzyć pisanki metodą decoupage. Zajęcia były nie tylko doskonałą formą rozwijania zdolności manualnych, ale także okazją do poznania tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi.
Dzieci z dużym zaangażowaniem ozdabiały jajka, wykorzystując przygotowane materiały. Wszystkie pisanki zostały wykonane według tego samego wzoru i w tej samej kolorystyce, dzięki czemu prezentowały się bardzo estetycznie i spójnie. Warsztaty przebiegły w miłej i radosnej atmosferze, a wykonane prace stały się piękną ozdobą świąteczną oraz powodem do dumy dla dzieci.
