Skrzaty w bibliotece
2026-04-25
W czwartek 23 kwietnia dzieci z grupy SKRZATY z okazji Dnia Książki brały udział w zajęciach czytelniczych połączonych z pogadanką pt. " Jak powstały książki" zorganizowanych przez zaprzyjaźnione Panie bibliotekarki.
Spotkanie było poprzedzone zajęciami dydaktycznymi o ochronie książek, gdzie dzieci poznały " Kodeks właściwego korzystania z książki" oraz budowę i rodzaje książek. Po powrocie nasz kącik czytelniczy zamienił się w " Szpital dla książek" gdzie dzieci wspólnie z paniami zajęły się każdą książeczką, sklejając strony i okładki, a następnie pięknie układając je na swoje miejsce . Miłą niespodziankę sprawiła nam nasza Pani Ania, która w przebraniu odwiedzała nasze przedszkolaki i czytała nam książeczki.
